Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

Antiparazitární

Genericky Acticin

Permethrin 5% 30g

Generic Acticin cream is used to treat scabies.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.26

Genericky Albenza

Albendazole 400mg

Generic Albenza is used for treating certain tapeworm infections. It works by killing sensitive parasites.

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.35

Genericky Aralen

Chloroquine Phosphate 250/500mg

Generic Aralen is used for treating and suppressing acute attacks of certain strains of malaria and a certain type of parasitic infection (extraintestinal amebiasis).

Více info »
Koupit nyní! Kč 12.34

Genericky Plaquenil

Hydroxychloroquine 200mg

Generic Plaquenil is used to treat or prevent malaria, a disease caused by parasites that enter the body through the bite of a mosquito. Malaria is common in areas such as Africa, South America, and Southern Asia. Generic Plaquenil is also used to treat symptoms of rheumatoid arthritis and discoid or systemic lupus erythematosus.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Genericky Stromectol

Ivermectin 3mg

Generic Stromectol is an anti-parasite medication. It causes the death of certain parasitic organisms in the body and is used to treat infections caused by them.

Více info »
Koupit nyní! Kč 133.25

Genericky Vermox

Mebendazole 100mg

Generic Vermox (Mebendazole) is used for treatment of certain worm infections (eg, pinworm, roundworm, whipworm, hookworm). Mebendazole is an anthelmintic agent. It works by killing sensitive worms and causing them to be expelled from the body.

Více info »
Koupit nyní! Kč 20.36

Genericky Vibramycin

Doxycycline 100mg

Generic Vibramycin je přípravek pro léčbu určitých bakteriálních infekcí. Lze ho používat v kombinací s jinými léky pro léčbu akné nebo určitých amébových infekcí. Dále se může používat pro prevenci určitých druhů malárie u cestujících do oblasti s výskytem malárie na dobu kratší než 4 měsíce a pro prevenci nebo zpomalení progrese sněti slezinné po nákaze. Generic Vibramycin je tetracyklinové antibiotikum zpomalující růst bakterií a díky tomu umožňující imunitnímu systému je zničit.

Více info »
Koupit nyní! Kč 37.02

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.