Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

Chirurgie

Genericky Atarax

Hydroxyzine 10/25mg

Obecný Atarax se používá k léčbě úzkosti, jako sedativum před a po celkové anestezii, a k léčbě svědění kvůli určitým alergickým stavům, včetně kopřivky a kontaktní dermatitidy. HYDROXYZIN (aktivní látka) je antihistaminikum. Tato medicína se používá k léčbě alergických příznaků, ne alergie. Také je používána k léčbě napětí. Tato medicína může být použita s jinými léky k navození spánku před chirurgickou operací.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.51

Genericky Betadine

Providone - Iodine 10% 15g

Betadine krém má antibakteriální účinek a používá se k léčbě drobných poranění a infekcí. Účinek krému Betadine je založen na kombinaci antiseptických složek. Krém účinně hubí citlivé bakterie.

Více info »
Koupit nyní! Kč 310.76

Genericky Cellcept

Mycophenolate Mofetil 250/500mg

Generic CellCept is used for preventing organ rejection following kidney, liver or heart transplants. This medicine is used in combination with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 227.66

Genericky Cyclogyl

Cyclopentolate 1% 5ml

Generic Cyclogyl is used for dilating the eye before an exam or surgery and preventing the eye from focusing.

Více info »
Koupit nyní! Kč 155.49

Genericky Cyklokapron

Tranexamic Acid 250/500mg

Generic Cyklokapron is used for short-term use (2 to 8 days) for reducing or preventing excessive bleeding and reducing the need for blood clotting factor transfusions during or after tooth extractions in patients with hemophilia.

Více info »
Koupit nyní! Kč 78.66

Genericky Dilantin

Phenytoin 100mg

Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.32

Genericky Emla

Lidocaine + Prilocaine 5g

Emla krém je lokální anestetikum (místně znecitlivující přípravek) s obsahem lidokainu a prilokainu. Ú inek je založen na blokování nervových signálů v těle. Emla krém se používá ke znecitlivění nepoškozené kůže nebo sliznice pohlavních orgánů. Emla se používá k přípravě na menší chirurgické výkony nebo povrchové výkony.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Imuran

Azathioprine 50mg

Generic Imuran is used for preventing kidney transplant rejection along with other medicine. It may also be used to treat signs and symptoms of active rheumatoid arthritis.

Více info »
Koupit nyní! Kč 25.38

Genericky Lotemax

Loteprednol 0.5% 5ml

Generic Lotemax is used for treating swelling, itching, redness, or irritation of the eye caused by bacterial or viral infections, surgery, or certain allergies.

Více info »
Koupit nyní! Kč 333.19

Genericky Neoral

Cyclosporine 100/25/50mg

Generic Neoral is used for preventing the rejection of organ transplants (kidney, liver, and heart). This medicine is also used to treat psoriasis and rheumatoid arthritis in certain patients.

Více info »
Koupit nyní! Kč 66.62

Genericky Persantine

Dipyridamole 25/100mg

Generic Persantine is used for preventing blood clots after heart valve surgery. It is used in combination with anticoagulants (eg, warfarin).

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.35

Genericky Prograf

Tacrolimus 0.5/1/5mg

Generic Prograf is used for preventing organ rejection in patients following liver, kidney or heart transplant. It may be used along with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 111.05

Genericky Protopic

Tacrolimus 0.03% 10/0.1% 10g

Protopic je imunosupresivum. Jeho účinek spočívá v potlačení funkcí imunitního systému. Protopic topical (ke kožnímu podání) se používá k léčbě vážných atopických dermatitid (ekzémů).

Více info »
Koupit nyní! Kč 555.05

Genericky Synthroid

Thyroxine 25/50/100/200mcg 100 pills

Generic Synthroid je používán k léčbě hypotyreózy a dále k léčbě nebo potlačení různých druhů strumy. Kromě toho se používá při chirurgických zákrocích nebo spolu s jinými léky pro ošetření různých druhů karcinomu štítné žlázy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 605.30

Genericky Urecholine

Bethanechol 25mg

Generický přípravek Urecholine stimuluje vyprazdňování močového měchýře. Bethanechol slouží k léčbě retence moči (obtíží při močení), ke kterým může docházet po operaci, porodu a za dalších okolností.

Více info »
Koupit nyní! Kč 27.76

Genericky Xarelto

Rivaroxaban 10/20mg

Generický přípravek Xarelto (rivaroxaban)je antikoagulant (lék na ředění krve), který brání tvorbě krevních sraženin. Xarelto slouží k prevenci nebo léčbě potíží známých jako hluboká žilní trombóza (DVT), při které hrozí vznik krevních sraženin v plicích (plicní embolie). K DVT může docházet po některých typech operací. Xarelto se dále používá k léčbě pacientů trpících fibrilací síní (porucha srdečního rytmu) se zvýšeným rizikem mrtvice v důsledku tvorby krevních sraženin.

Více info »
Koupit nyní! Kč 222.10

Genericky Xylocaine

Lidocaine 2% 30g

Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.

Více info »
Koupit nyní! Kč 155.49

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.