Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

HIV

Genericky Atripla

Efavirenz+emtricitabine+tenofovir 600mg + 200mg + 300mg 30 /600mg + 200mg + 300mg 30 pills

Generic Atripla is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) from reproducing in your body.

Více info »
Koupit nyní! Kč 7218.67

Genericky Combivir

Lamivudine - Zidovudine 150mg + 300mg

Generic Combivir is in a group of medicines called reverse transcriptase inhibitors. It is used for treating HIV infection in combination with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 38.87

Genericky Crixivan

Indinavir 400mg

Generic Crixivan is used for treating HIV infection in some patients when used in combination with certain other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 138.81

Genericky Daklinza

Daclatasvir 60mg

Generický přípravek Daklinza je antivirotikum, které brání množení viru hepatitidy C (HCV) v organismu. Daclatasvir slouží k léčbě genotypu 3 chronické hepatitidy C u dospělých, kteří netrpí cirhózou. Léčivo se podává v kombinaci s přípravkem sofosbuvir.

Více info »
Koupit nyní! Kč 198.29

Genericky Epivir

Lamivudine 100/150mg

Generic Epivir is used for treating HIV infection in combination with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 46.27

Genericky Famvir

Famciclovir 250/500mg

Generický přípravek Famvir se používá k léčbě pásových oparů. Dále se používá k léčbě kožních zánětů v důsledku oparu u HIV pozitivních pacientů. Famvir se používá k léčbě pacientů s oslabeným imunitním systémem, kteří trpí opakovanými opary, a dále k léčbě nebo potlačení příznaků genitálních oparů.

Více info »
Koupit nyní! Kč 80.51

HIV-1/2 test

HIV-1-2 test

HIV 1/2/O Kazeta s rychlým testem (Celková krev/Sérum/Plazma) je rychlá imunochromatografie pro kvalitativní detekci protilátek viru HIV typu 1,typu 2 a subtypu O v celkové krvi, séru nebo plazmě na pomoc v diagnostikování infikování virem HIV.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.43

Genericky Kaletra

Lopinavir + Ritonavir 200mg + 50mg

Kaletra obsahuje kombinaci lopinaviru a ritonaviru. Lopinavir a ritonavir jsou antivirotika, která brání množení buněk viru lidského imunodeficitu (HIV) v organismu. Lopinavir a ritonavir (Kaletra) je kombinovaný přípravek využívaný při léčbě HIV, který způsobuje syndrkaného selhání imunity (AIDS). Tento přípravek nedokáže HIV ani AIDS vyléčit.

Více info »
Koupit nyní! Kč 92.54

Genericky Norvir

Ritonavir 100mg

Generic Norvir is an antiviral medication in a group of HIV medicines called protease inhibitors. It prevents human immunodeficiency virus (HIV) cells from multiplying in your body.

Více info »
Koupit nyní! Kč 133.28

Genericky Retrovir

Zidovudine 100/300mg

Generic Retrovir is used for treating HIV infection when used along with other medicines. It is also used with other medicines to help prevent women from passing the HIV virus to the fetus during pregnancy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 31.47

Genericky Efavirenz

Efavirenz 200/500/600mg

Efavirenz is used for treating HIV infection in combination with other medicines. If this medicine is taken alone to treat HIV, it may stop working.

Více info »
Koupit nyní! Kč 74.04

Syphilis Test

syphilis test

Test na syfilis je kvalitativní membránové zařízení na imunologickém základě pro detekci TP protilátek (IgG a IgM) v celkové krvi, séru nebo plazmě. V této testovací proceduře rekombinantní antigen syfilitidy je imobilizován v linii oblasti testovacího zařízení. Po přidání vzorku do testovacího zařízení, tento během testu reaguje s potaženými částicemi antigenu syfilitidy. Tato směs migruje chromatograficky podél délky testovacího proužku a interaguje s imobilzovaným antigenem syfilitidy. Dvojitý testovací formát antigenu může detekovat oba IgG a IgM ve vzorcích. Jestliže vzorek obsahuje TP protilátky, barvená linka se objeví v oblasti testovací linie, což indikuje pozitivní výsledek. Jestliže vzorek neobsahuje TP protilátky, barevná linka se neobjeví, což indikuje negativní výsledek.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.43

Genericky Truvada

Tenofovir Emtricitabine 300mg + 200mg

Obecná Truvada je protivirový lék, který brání HIV (virus lidské imunodefience) buňkám množit se v těle. Truvada se používá k léčbě HIV, který způsobuje syndrom získané nedostatečnosti imunity (AIDS). Tato medicína není lék na HIV nebo AIDS. Truvada se také používá společně s bezpečnějšími sexuílními praktikami ke snížení rizika infekce HIV. Musíte být HIV-negativní, abyste mohli použít Truvadu pro tento účel. Tato medikace nemusí každému člověku poskytnout ochranu před nemocí.

Více info »
Koupit nyní! Kč 123.39

Genericky Viread

Tenofovir Disoproxil Fumarate 300mg

Generic Viread is an antiviral medication that prevents human immunodeficiency virus (HIV) or hepatitis B virus cells from multiplying in your body. Generic Viread is used to treat HIV, which causes the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). It is not a cure for HIV or AIDS. Tenofovir is also used to treat chronic hepatitis B.

Více info »
Koupit nyní! Kč 98.71

Genericky Ziagen

Abacavir 300mg

Ziagen is used, in combination with other medicines, in the treatment of the infection caused by the human immunodeficiency virus (HIV). HIV is the virus that causes acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). Abacavir will not cure or prevent HIV infection or AIDS; however, it helps keep HIV from reproducing and appears to slow down the destruction of the immune system.

Více info »
Koupit nyní! Kč 199.90

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.