Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

H - Hiv-1-2 Test, Hytrin, Hyzaar, Hard On, Hard On Oral Jelly

HIV-1/2 test

HIV-1-2 test

HIV 1/2/O Kazeta s rychlým testem (Celková krev/Sérum/Plazma) je rychlá imunochromatografie pro kvalitativní detekci protilátek viru HIV typu 1,typu 2 a subtypu O v celkové krvi, séru nebo plazmě na pomoc v diagnostikování infikování virem HIV.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.43

Genericky Hytrin

Terazosin 1/2/5mg

Generic Hytrin is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).

Více info »
Koupit nyní! Kč 34.55

Genericky Hyzaar

Losartan - Hydrochlorothiazide 50mg + 12.5mg

Generic Hyzaar is used for treating high blood pressure. It may be used to decrease the risk of stroke in certain patients with high blood pressure.

Více info »
Koupit nyní! Kč 25.60

Hard On®

Sildenafil Citrate 120mg

Hard On® je nedávno vytvořený lék určený k léčbě poruch erekce u mužů. Tato značka vyráběná farmaceutickou společností Aurochem (Indie) je dostupná v silném a extra silném dávkování.

Více info »
Koupit nyní! Kč 53.37

Hard On® Oral Jelly

Sildenafil Citrate 100mg

Hard On® želé se používá k léčbě mužské impotence. Tato značka byla nedávno vytvořena společností Aurochem a je dostupná v následujících příchutích: třešně, citrón, mango, máta, pomeranč, ananas a jahoda.

Více info »
Koupit nyní! Kč 66.63

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.