Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

S - Salicylic Acid, Savella, Scanil, Scarend Silicone, Serevent, Seromycin, Seroquel, Shield, Silagra, Sinemet

Genericky Salicylic Acid

Salicylic Acid 12% 50g

Kyselina salicylová je keratolytikum (látka změkčující rohovou vrstvu pokožky). Kyselina salicylová podporuje odstranění a změkčení zrohovatělé vrstvy kůže. Užívá se při léčbě akné, lupů, seborei nebo lupénky a k odstranění mozolů, zatvrdlé kůže a bradavic.

Více info »
Koupit nyní! Kč 288.55

Genericky Savella

Milnacipran 50mg

Generic Savella affects certain chemicals in the brain called neurotransmitters. An abnormality in these chemicals is thought to be related to fibromyalgia. Milnacipran is not used to treat depression but how it works in the body is similar to how some antidepressants work. Generic Savella is used to treat a chronic pain disorder called fibromyalgia.

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.27

Genericky Scanil

Heparin Sodium + Alantonin + Alinia Extract 20g

Scanil je velmi účinný přípravek na léčbu jizev všeho druhu. Má hojivý účinek nejen na horní vrstvu kůže, ale také na hluboko uloženou jizevnatou tkáň. Zabraňuje vytváření jizev a pomáhá zbavit se zarudnutí kůže a svědění. Krém zklidňuje pokožku a odstraňuje pocit napnutí, podporuje obnovení kožní tkáně. Baše kůže je znovu hladká a měkká.

Více info »
Koupit nyní! Kč 777.23

Genericky Scarend Silicone

Silicone 10g

Scarend je lokální rychleschnoucí gel skládající se ze silikonu a cyclopentasiloxanu, který pomáhá zmírnit jizvy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 532.89

Genericky Serevent

Salmeterol 25mcg 120dpi

Salmeterol is a bronchodilator. It works by relaxing muscles in the airways to improve breathing. Salmeterol inhalation is used to prevent asthma attacks. It will not treat an asthma attack that has already begun. Salmeterol inhalation is also used to treat chronic obstructive pulmonary disease (COPD) including emphysema and chronic bronchitis. Salmeterol inhalation may also be used for other purposes not listed in this medication guide.

Více info »
Koupit nyní! Kč 517.93

Genericky Seromycin

Cycloserine 250mg

Generic Seromycin is used for treating tuberculosis in the lungs and other places in the body (including the kidneys) when treatment with other medicines has not been effective. This medicine should be used in combination with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 133.28

Genericky Seroquel

Quetiapine 25/50/100/200/300mg

Obecný Seroquel je antipsychotický lék. Používá se k léčbě schizofrenie a bipolární poruchy, také známé jako manio-deprese.

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.27

Genericky Shield

Allantoin + Hydrocortisone + Lidocaine + Zinc 15g

Shield Rectal mast se používá k lé bě ekzémů, podráždění kůže, hemoroidů a dalších obtíží. Shield Rectal mast obsahuje aktivní soli allantoin, hydrokortizon acetát, lidokain a oxid zine natý.

Více info »
Koupit nyní! Kč 310.76

Silagra®

Sildenafil Citrate 100mg

Silagra® se používá k léčbě mužské impotence, onemocnění známého také jako poruchy erekce.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.42

Genericky Sinemet

Carbidopa - Levodopa 10mg + 100/25mg + 100/25mg + 250mg

Generic Sinemet is used for treating symptoms associated with Parkinson disease and parkinsonism-like symptoms caused by other conditions.

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.04

Genericky Sinemet Cr

Carbidopa - Levodopa 50mg + 200mg

Generic Sinemet Controlled-Release is used for treating symptoms associated with Parkinson disease and parkinsonism-like symptoms caused by other conditions.

Více info »
Koupit nyní! Kč 28.38

Genericky Sinequan

Doxepin 10/25/75mg

Generic Sinequan is in a group of drugs called tricyclic antidepressants. It is used for treating depression and anxiety.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.51

Genericky Singulair

Montelukast 4/5/10mg

Generic Singulair is used for prevention and long-term treatment of asthma. It is also used in certain patients to relieve runny nose caused by allergy and to prevent asthma attacks caused by exercise.

Více info »
Koupit nyní! Kč 24.37

Genericky Skelaxin

Metaxalone Mr 400mg

Generic Skelaxin is a muscle relaxant. It works by blocking nerve impulses (or pain sensations) in the brain. Generic Skelaxin is used together with rest and physical therapy to treat discomfort associated with acute skeletal muscle conditions such as pain or injury.

Více info »
Koupit nyní! Kč 35.16

Genericky Spiriva

Tiotropium Bromide 9mcg 120 dpi

Generic Spiriva is an anticholinergic agent. It works by enlarging the airways to allow easier breathing. Generic Spiriva is used to prevent bronchospasm (narrowing of the airways in the lungs) in people with bronchitis, emphysema, or COPD (chronic obstructive pulmonary disease).

Více info »
Koupit nyní! Kč 666.02

Genericky Sporanox

Itraconazole 100mg

Generic Sporanox is an antifungal antibiotic. It is used to treat infections caused by fungus, which can invade any part of the body including the lungs, mouth or throat, toenails or fingernails.

Více info »
Koupit nyní! Kč 133.26

Genericky Stalevo

Carbidopa Levodopa Entacapone 25mg + 100mg + 200mg

LEVODOPA is converted to a chemical called dopamine (DOE pa meen) in the brain. Symptoms of Parkinson's disease may be caused by low levels of dopamine in the brain. CARBIDOPA helps prevent the breakdown of levodopa before it can reach the brain and take effect. ENTACAPONE increases levels of levodopa in the body. The combination of carbidopa, entacapone, and levodopa is used to treat Parkinson symptoms such as muscle stiffness, tremors, spasms, and poor muscle control.

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.04

Genericky Starlix

Nateglinide 60/120mg

Generic Starlix is used for lowering blood sugar levels in patients with type 2 diabetes. It used along with diet and exercise.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Genericky Strattera

Atomoxetine 10/18/25/40/60mg

Obecná Strattera se používá k léčbě poruchy pozornosti/hyperaktivity, také známé jako ADHD. Nejedná se o stimulant jako u ostatních léků na ADHD. Tento lék může zlepšit pozornost, koncentraci a emocialní kontrolu. Také muže snížit neklidnost nebo hyperaktivní chování.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Genericky Stromectol

Ivermectin 3mg

Generic Stromectol is an anti-parasite medication. It causes the death of certain parasitic organisms in the body and is used to treat infections caused by them.

Více info »
Koupit nyní! Kč 133.25

Suhagra®

Sildenafil Citrate 100mg

Suhagra® se používá k léčbě mužské impotence, onemocnění známého také jako poruchy erekce.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.42

Suhagra® Force

Sildenafil Citrate + Dapoxetine 50mg + 30mg

Tablety Suhagra Force® se používají k léčbě neplodnosti u mužů a předčasné ejakulace. Jedná se o značkové léčivo vyráběné společností Cipla.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.42

Suhagra® Duralong

Lidocaine 20g

Suhagra Duralong® (sprej s obsahem lidokainu) blokuje nervové signály ve vašem těle a slouží k odstranění nepříjemností, jako jsou předčasná ejakulace nebo poruchy erekce, případně ke snížení bolestivosti nebo odstranění následků podráždění pokožky, vzniklých například jejím spálením od slunce, hmyzím štípnutím, alergickou reakcí na kontakt s rostlinami jako je jedovatec kořenující, škumpa jedovatá a další rostliny z čeledi ledvinovníkovitých, případně drobných poranění, škrábanců nebo popálenin.

Více info »
Koupit nyní! Kč 310.76

Genericky Sumycin

Tetracycline 250/500mg

Generic Sumycin is an antibiotic that fights bacteria in the body. It is used to treat many different bacterial infections, such as urinary tract infections, acne, gonorrhea, chlamydia, and others.

Více info »
Koupit nyní! Kč 14.19

Genericky Suprax

Cefixime 100/200mg

Generic Suprax, a cephalosporin antibiotic, is prescribed for bacterial infections of the chest, ears, urinary tract, throat and for uncomplicated gonorrhea.

Více info »
Koupit nyní! Kč 105.51

Genericky Symbicort

Budesonide Formoterol 100mcg + 6/160mcg + 4.5/200mcg + 6/400mcg + 6mcg 120 dpi

Generic Symbicort je steroidní přípravek zmirňující záněty. Formoterol je bronchodilatans roztahující svaly dýchacích cest a zlepšuje jejich průchodnost. Kombinace Budesonidu a Formoterolu se používá k prevenci bronchospasmu u pacientů s astmatem nebo chronickou obstruktivní plicní nemocí (CHOPN).

Více info »
Koupit nyní! Kč 554.95

Genericky Symmetrel

Amantadine 100mg

Generic Symmetrel is an antiviral. It is used to prevent or treat certain influenza (flu) infections (type A). It may be given alone or along with flu shots. Generic Symmetrel will not work for colds, other types of flu or other virus infections. This medicine is also used to treat Parkinson's disease and other movement disorders.

Více info »
Koupit nyní! Kč 30.23

Genericky Synalar

Fluocinolone 0.03% 20g

Synalar krém je kortikosteroid určený k místnímu podání. Ulevuje od svědění a zánětů kůže. Dle pokynů vašeho lékaře jej lze použít i k léčbě jiných stavů

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Synthroid

Thyroxine 25/50/100/200mcg 100 pills

Generic Synthroid je používán k léčbě hypotyreózy a dále k léčbě nebo potlačení různých druhů strumy. Kromě toho se používá při chirurgických zákrocích nebo spolu s jinými léky pro ošetření různých druhů karcinomu štítné žlázy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 605.30

Syphilis Test

syphilis test

Test na syfilis je kvalitativní membránové zařízení na imunologickém základě pro detekci TP protilátek (IgG a IgM) v celkové krvi, séru nebo plazmě. V této testovací proceduře rekombinantní antigen syfilitidy je imobilizován v linii oblasti testovacího zařízení. Po přidání vzorku do testovacího zařízení, tento během testu reaguje s potaženými částicemi antigenu syfilitidy. Tato směs migruje chromatograficky podél délky testovacího proužku a interaguje s imobilzovaným antigenem syfilitidy. Dvojitý testovací formát antigenu může detekovat oba IgG a IgM ve vzorcích. Jestliže vzorek obsahuje TP protilátky, barvená linka se objeví v oblasti testovací linie, což indikuje pozitivní výsledek. Jestliže vzorek neobsahuje TP protilátky, barevná linka se neobjeví, což indikuje negativní výsledek.

Více info »
Koupit nyní! Kč 44.43

Super Avana®

Avanafil + Dapoxetine 60mg + 100mg

Super Avana® obsahuje Avanafil a Dapoxetin. Avanafil funguje podobně jako Viagra a pomáhá dosáhnout a udržet erekci. Dapoxetin pomáhá prodloužit erekci.

Více info »
Koupit nyní! Kč 166.59

Sildalis®

Sildenafil + Tadalafil 100mg + 20mg

Je to droga kombinace tadalafil a sildenafil citrátu. To umožňuje uživatelům, aby bylo dosaženo silné a konstantní erekce a zároveň prodlužuje pohlavní styk.

Více info »
Koupit nyní! Kč 30.85

Silvitra®

Sildenafil + Vardenafil 100mg + 20mg

Silvitra tabletta kombinációja a szildenafil és a vardenafil citrát citrát. Arra használják, hogy a merevedési zavar kezelésére.

Více info »
Koupit nyní! Kč 66.63

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.