Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

X - Xalatan, Xarelto, Xeloda, Xenical, Xifaxan, Xylocaine, Xyzal

Genericky Xalatan

Latanoprost 0.005% 2.5ml

Generic Xalatan reduces pressure in the eye by increasing the amount of fluid that drains from the eye. Generic Xalatan (for the eyes) is used to treat certain types of glaucoma and other causes of high pressure inside the eye.

Více info »
Koupit nyní! Kč 666.02

Genericky Xarelto

Rivaroxaban 10/20mg

Generický přípravek Xarelto (rivaroxaban)je antikoagulant (lék na ředění krve), který brání tvorbě krevních sraženin. Xarelto slouží k prevenci nebo léčbě potíží známých jako hluboká žilní trombóza (DVT), při které hrozí vznik krevních sraženin v plicích (plicní embolie). K DVT může docházet po některých typech operací. Xarelto se dále používá k léčbě pacientů trpících fibrilací síní (porucha srdečního rytmu) se zvýšeným rizikem mrtvice v důsledku tvorby krevních sraženin.

Více info »
Koupit nyní! Kč 222.10

Genericky Xeloda

Capecitabine 500mg

Generic Xeloda is an antimetabolite. It works by interfering with the production of proteins necessary for cancer cell growth and reproduction. Treating certain types of breast, colon, or colorectal cancer in some patients.

Více info »
Koupit nyní! Kč 436.82

Genericky Xenical

Orlistat 60/120mg

Obecný Xenical se používá k ovládání obezity u dospělých a mladistvých ve věku 12 let a starších. Také se používá ke snížení rizika znovunabývání váhy po její předchozí ztrátě. Orlistat (aktivní ingredience) snižuje množství tuku, získaného z vaší stravy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 24.68

Genericky Xifaxan

Rifaximin 200/400mg

Obecný Xifaxan je antibiotikum, které bojuje s bakterialní infekci pouze ve střevech. Xifaxan se používá k léčbě cestovatelského průjmu, způsobeného E. coli u dospělých a u dětí, které dovršily alespoň 12 let. Většina lidí se nakazí touto infekcí snězením jídla nebo vypitím tekutin, které byli kontaminovány bakteriemi. Xifaxan se také používá ke snížení rizika zhoršení funkce mozku nebo hepatické encephalopatie u dospělých, postižených selháním jater. Mozkové funkce mohou být ovlivněny, když játra přestanou fungovat a nemohou z těla odstranit toxické látky.

Více info »
Koupit nyní! Kč 51.82

Genericky Xylocaine

Lidocaine 2% 30g

Generic Xylocaine is used for causing loss of feeling during dental or surgical procedures, labor, or delivery.

Více info »
Koupit nyní! Kč 155.49

Genericky Xyzal

Levocetirizine 5mg

Generický přípravek Xyzal je antihistaminikum používané k léčbě příznaků alergií, chronických a svědivých vyrážek. Nejnovější výzkumy prokazují, že levocetirizin snižuje výskyt astmatických záchvatů u dětí o 70 %. 

Více info »
Koupit nyní! Kč 11.10

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.