Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

Z - Zanaflex, Zantac, Zebeta, Zenegra, Zestoretic, Zestril, Zetia, Ziac, Ziagen, Ziana

Genericky Zanaflex

Tizanidine 2mg

Generic Zanaflex is used for treating muscle spasms. It may also be used to help in the treatment of multiple sclerosis and spinal cord injury.

Více info »
Koupit nyní! Kč 26.53

Genericky Zantac

Ranitidine 150/300mg

Generic Zantac reduces the production of stomach acid. It is also used to treat ulcers of the small intestine that have not responded to other treatment.

Více info »
Koupit nyní! Kč 13.57

Genericky Zebeta

Bisoprolol Fumarate 5/10mg

Generic Zebeta is used for treatment of high blood pressure. It is a beta-blocker. It works by interfering with certain body chemicals, which cause the heart to beat with less force and pump out less blood.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.83

Zenegra®

Sildenafil Citrate 100mg

Zenegra® je nový lék vyráběný společností Alkemlab (Indie) používaný k léčbě poruch erekce u mužů.

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.65

Genericky Zestoretic

Lisinopril - Hctz 5mg + 12.5mg

Generic Zestoretic is used to treat hypertension (high blood pressure). Hydrochlorothiazide is a thiazide diuretic (water pill) that helps prevent your body from absorbing too much salt, which can cause fluid retention. Lisinopril lowers blood pressure and also relieves symptoms of fluid retention.

Více info »
Koupit nyní! Kč 29.00

Genericky Zestril

Lisinopril 2.5/5/10mg

Obecný Zestril se používá k léčbě vysokého krevního tlaku samostatně nebo společně s jinou medicínou. Také se používá k zvládnutí srdečního selhání nebo zvýšení šance na přežití po infarktu.

Více info »
Koupit nyní! Kč 15.73

Genericky Zetia

Ezetimibe 10mg

Generic Zetia is used for treating high blood cholesterol along with a low-fat, low-cholesterol diet. It may be used alone or with other medicines. It is also used to treat high blood sitosterol and campesterol along with diet therapy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 33.32

Genericky Ziac

Biosoprolol - Hydrochlorothiazide 2.5mg + 6.25/5mg + 6.25mg

Ziac is used for treating high blood pressure.

Více info »
Koupit nyní! Kč 29.00

Genericky Ziagen

Abacavir 300mg

Ziagen is used, in combination with other medicines, in the treatment of the infection caused by the human immunodeficiency virus (HIV). HIV is the virus that causes acquired immunodeficiency syndrome (AIDS). Abacavir will not cure or prevent HIV infection or AIDS; however, it helps keep HIV from reproducing and appears to slow down the destruction of the immune system.

Více info »
Koupit nyní! Kč 199.90

Genericky Ziana

Clindamycin/tretinoin 1%+0.025% 15g

Ziana je kombinovaný prostředek používaný k léčbě silného nodulárního akné u dospělých a dětí od 12 let. Klindamycin je antibiotikum. Je určen k ničení bakterií v těle. Tretinoin je formou vitaminu A. Snižuje množství mazu produkovaného mazovými žlázami v kůži a urychluje obnovu kůže.

Více info »
Koupit nyní! Kč 732.81

Genericky Zithromax

Azithromycin 1000/250/500mg

Generický Zithromax se používá k léčbě mnoha typů infekcí způsobených bakteriemi, jako jsou respirační infekce, kožní infekce, ušní infekce a sexuálně přenosné nemoci. U dětí se používá k léčbě slabých ušních infekcí, zápalu plic, angíny a streptokokových onemocnění.

Více info »
Koupit nyní! Kč 28.99

Genericky Zithromax Dispersible

Azithromycin 100mg

Generický Zithromax rozpustný se používá k léčbě mnoha typů infekcí způsobených bakteriemi, jako jsou respirační infekce, kožní infekce, ušní infekce a sexuálně přenosné nemoci. U dětí se používá k léčbě slabých ušních infekcí, zápalu plic, angíny a streptokokových onemocnění.

Více info »
Koupit nyní! Kč 72.54

Genericky Zocor

Simvastatin 5/10/20/40mg

Generic Zocor is used for lowering high cholesterol and triglycerides in certain patients. It is used along with an appropriate diet. It is also used in certain patients to reduce the risk of heart attack, stroke, and death due to coronary heart disease. It is also used to reduce the need for medical procedures to open blocked blood vessels. It is also used in certain patients to reduce the risk of heart attack, stroke, blood vessel blockage, or chest pain caused by angina.

Více info »
Koupit nyní! Kč 21.59

Genericky Zofran

Ondansetron 4/8mg

Generic Zofran is used to prevent nausea and vomiting that may be caused by surgery or by medicine to treat cancer (chemotherapy or radiation). Ondansetron blocks the actions of chemicals in the body that can trigger nausea and vomiting.

Více info »
Koupit nyní! Kč 40.72

Genericky Zomig

Zolmitriptan 5mg

Zomig je lék na migrény, který stahuje cévy v okolí mozku. Zomig snižuje v těle obsah látek spouštějících bolest hlavy, nevolnost, citlivost na světlo a zvuk a další příznaky migrény. Zomig se používá k léčbě migrén. Je účinný pouze u migrén, jejichž příznaky jsou již patrné. Není určen k prevenci migrén ani snížení počtu atak. Zomig není určen k léčbě běžných bolestí hlavy, bolestí hlavy, které vyvolávají paralýzu poloviny těla ani bolestí hlavy, odlišných od obvyklých migrén, kterými pacient trpí. Lék užívejte pouze v případě, že lékař diagnostikuje váš stav jako migrénu.

Více info »
Koupit nyní! Kč 888.30

Genericky Zovirax

Acyclovir 200/400/800mg

Generic Zovirax je protivirový lék. Zpomaluje růst a šíření oparů a díky tomu poskytuje organismu možnost zbavit se infekcí. Aciklovir nedokáže vyléčit opar, ale je schopen zmírnit projevy infekce. Aciklovir se používá na léčbu infekcí způsobených herpetickými viry včetně genitálních oparů, oparů na rtu, pásového oparu a planých neštovic.

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.27

Genericky Zyloprim

Allopurinol Bp 100/300mg

Generic Zyloprim is used in the treatment of many symptoms of gout, including acute attacks, tophi (collection of uric acid crystals in the tissues, especially around joints), joint destruction, and uric acid stones. Allopurinol works by reducing uric acid production in the body, thus preventing crystals from forming.

Více info »
Koupit nyní! Kč 14.81

Genericky Zyprexa

Olanzapine 2.5/5/7.5/10/15/20mg

Generic Zyprexa is used to treat the symptoms of psychotic conditions such as schizophrenia and bipolar disorder (manic depression).

Více info »
Koupit nyní! Kč 16.04

Genericky Zyrtec

Cetirizine 5/10mg

Generic Zyrtec is used to prevent or treat symptoms of hay fever and to treat cold or allergy symptoms such as sneezing, itching, watery eyes, or runny nose. It is also used to treat itching and swelling caused by chronic urticaria (hives).

Více info »
Koupit nyní! Kč 14.19

Genericky Zyvox

Linezolid 600mg

Generic Zyvox is an oxazolidinone antibiotic that fights bacteria in the body. It works by interfering with the production of proteins needed by bacteria to grow.

Více info »
Koupit nyní! Kč 222.10

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.