Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

Péče O Pleť

Genericky Acticin

Permethrin 5% 30g

Generic Acticin cream is used to treat scabies.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.26

Genericky Aldara

Imiquimod 5% 0.25g

Generic Aldara is used to treat actinic keratosis (a condition caused by too much sun exposure) on the face and scalp. It is also used to treat a minor form of skin cancer called superficial basal cell carcinoma, when surgery would not be an appropriate treatment.

Více info »
Koupit nyní! Kč 370.22

Genericky Aristocort

Triamcinolone 4mg

Generic Aristocort reduces the actions of chemicals in the body that cause inflammation, redness, and swelling. It is used to treat the inflammation caused by a number of conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.

Více info »
Koupit nyní! Kč 25.91

Genericky Azelex

Azelaic Acid 20% 15g

Generic Azelex is used for treating mild to moderate acne.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.26

Genericky Bactroban

Mupirocin 2% 5g

Bactroban (mupirocin) je antibiotikum, které brání množení bakterií na vaší pokožce. Bactroban topical (ke kožnímu podání) se používá k lé bě kožních infekcí, jako jsou lišeje nebo stafylokokové kožní infekce.

Více info »
Koupit nyní! Kč 555.05

Genericky Benzoyl

Benzoyl Peroxide 2.5% 20/5% 20g

Generic Benzoyl gel is used for treating acne.

Více info »
Koupit nyní! Kč 190.81

Genericky Contractubex

Heparin Sodium + Alantonin + Alinia Extract 10g

Generic Contractubex je jedním z nejlepších přípravků na jizvy všeho druhu. Podporuje proces obnovení pokožky díky zamezení tvoření nadměrného množství jizevnaté tkáně v hlubokých vrstvách kůže. Tlumí svědění, zarudnutí a pocit napnutí pokožky, napomáhá hojení pokožky a dělá ji elastičtější a jemnější.

Více info »
Koupit nyní! Kč 332.97

Contractubex®

Heparin Sodium + Alantonin + Alinia Extract 20g

Contractubex® je vysoce efektivní léčivý přípravek na všechny druhy jizev. Aktivně podporuje proces hojení a potlačuje jizvení v hlubokých vrstvách kůže. Zabraňuje tvoření nadměrného množství jizevnaté tkáně, redukuje zarudnutí, svědění a pocit napnutí. Jizvy jsou hladší a elastičtější.

Více info »
Koupit nyní! Kč 2221.08

Genericky Desonate

Desonide 0.05% 10g

Desonate is a steroid. It prevents the release of substances in the body that cause inflammation. Desonate topical (for the skin) is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.

Více info »
Koupit nyní! Kč 199.69

Genericky Differin

Adapalen 15g

Differin(Adapalen) is a topical medicine (a medication that is applied to the surface of the skin) similar to vitamin A. It helps the skin to renew itself.

Více info »
Koupit nyní! Kč 292.99

Genericky Diprolene

Betamethasone 0.05% 10/0.12% 20g

Generic Diprolene is used for reducing itching, redness, and swelling associated with many skin conditions.

Více info »
Koupit nyní! Kč 155.49

Genericky Efudex

Fluorouracil 1% 10g

Generický přípravek Efudex brání růstu kožních buněk. Fluorouracil umrtvuje nejrychleji rostoucí buňky, které vykazují abnormální vlastnosti. Přípravek Fluorouracil topical (na kůži) složí k léčbě rohovějících kožních výrůstků (aktinických nebo solárních keratóz). Fluorouracil topical lze použít i k léčbě povrchových karcinomů bazálních buněk.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Elocon

Mometasone 0.1% 5g

Generic Elocon is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.

Více info »
Koupit nyní! Kč 333.19

Genericky Emla

Lidocaine + Prilocaine 5g

Emla krém je lokální anestetikum (místně znecitlivující přípravek) s obsahem lidokainu a prilokainu. Ú inek je založen na blokování nervových signálů v těle. Emla krém se používá ke znecitlivění nepoškozené kůže nebo sliznice pohlavních orgánů. Emla se používá k přípravě na menší chirurgické výkony nebo povrchové výkony.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Fusiderm B

Betamethasone + Fusidic Acid 10g

Fusiderm B cream is indicated for the treatment of eczematous dermatoses including atopic eczema, infantile eczema, stasis eczema, contact eczema and seborrhoeic eczema when secondary bacterial infection is confirmed or suspected.

Více info »
Koupit nyní! Kč 221.91

Genericky Furacin

Nitrofurazone 0.2% 10g

Generický přípravek Furacin krém se používá k léčbě popálenin, u kterých došlo ke vzniku zánětu. Dále se používá k léčbě zánětů kožních štěpů.

Více info »
Koupit nyní! Kč 133.09

Genericky Grifulvin

Griseofulvin 250mg

Generic Grifulvin is used for treating fungal infections of the scalp, body, foot (athlete's foot), nails, thigh (jock itch), or hair follicles (barber's itch).

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.20

Genericky Ilosone

Erythromycin 250/500mg

Generic Ilosone is used to treat many kinds of infections and to prevent ''strep'' infections in patients with a history of rheumatic heart disease who may be allergic to penicillin.

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.58

Genericky Mentax

Butenafine 1% 15g

Generic Mentax is used for treating certain fungal infections of the skin.

Více info »
Koupit nyní! Kč 184.92

Genericky Neoral

Cyclosporine 100/25/50mg

Generic Neoral is used for preventing the rejection of organ transplants (kidney, liver, and heart). This medicine is also used to treat psoriasis and rheumatoid arthritis in certain patients.

Více info »
Koupit nyní! Kč 66.62

Genericky Oxsoralen

Methoxsalen 10mg

Generic Oxsoralen is used to treat psoriasis, eczema and some cutaneous Lymphomas in conjunction with exposing the skin to sunlight.

Více info »
Koupit nyní! Kč 19.74

Genericky Renova

Tretinoin 0.025% 20/0.05% 20g

Renova (TRETINOIN) je přirozeně vznikající forma vitamínu A. Využívá se k podpoře regenerace pokožky.

Více info »
Koupit nyní! Kč 222.13

Genericky Rheumatrex

Methotrexate 10/2.5mg

Generic Rheumatrex is used for treating certain types of cancer, severe psoriasis or rheumatoid arthritis in certain patients.

Více info »
Koupit nyní! Kč 20.36

Genericky Salicylic Acid

Salicylic Acid 12% 50g

Kyselina salicylová je keratolytikum (látka změkčující rohovou vrstvu pokožky). Kyselina salicylová podporuje odstranění a změkčení zrohovatělé vrstvy kůže. Užívá se při léčbě akné, lupů, seborei nebo lupénky a k odstranění mozolů, zatvrdlé kůže a bradavic.

Více info »
Koupit nyní! Kč 288.55

Genericky Scanil

Heparin Sodium + Alantonin + Alinia Extract 20g

Scanil je velmi účinný přípravek na léčbu jizev všeho druhu. Má hojivý účinek nejen na horní vrstvu kůže, ale také na hluboko uloženou jizevnatou tkáň. Zabraňuje vytváření jizev a pomáhá zbavit se zarudnutí kůže a svědění. Krém zklidňuje pokožku a odstraňuje pocit napnutí, podporuje obnovení kožní tkáně. Baše kůže je znovu hladká a měkká.

Více info »
Koupit nyní! Kč 777.23

Genericky Scarend Silicone

Silicone 10g

Scarend je lokální rychleschnoucí gel skládající se ze silikonu a cyclopentasiloxanu, který pomáhá zmírnit jizvy.

Více info »
Koupit nyní! Kč 532.89

Genericky Shield

Allantoin + Hydrocortisone + Lidocaine + Zinc 15g

Shield Rectal mast se používá k lé bě ekzémů, podráždění kůže, hemoroidů a dalších obtíží. Shield Rectal mast obsahuje aktivní soli allantoin, hydrokortizon acetát, lidokain a oxid zine natý.

Více info »
Koupit nyní! Kč 310.76

Genericky Temovate

Clobetasol 0.05% 15g

Generic Temovate je používán při ošetření zánětů a svědící pokožky hlavy způsobené zvláštními stavy pokožky. Dále se používá při léčbě středně závažné a závažné lupénky.

Více info »
Koupit nyní! Kč 155.49

Genericky Valtrex

Valacyclovir 0.5/1g

Generic Valtrex je přípravek používaný při léčbě pásového oparu (herpes zoster), oparů na rtu (herpes labialis), při léčbě nebo potlačování genitálního oparu u pacientů s normálním stavem imunitního systému a také při potlačování genitálního oparu u pacientů nakažených virem HIV.

Více info »
Koupit nyní! Kč 139.44

Genericky Vaniqa

Eflornithine 13.9% 15g

Generic Vaniqa 13.9% Cream is an enzyme inhibitor used topically to slow the growth of unwanted facial hair in women. It does not remove hair.

Více info »
Koupit nyní! Kč 1258.37

Genericky Ziana

Clindamycin/tretinoin 1%+0.025% 15g

Ziana je kombinovaný prostředek používaný k léčbě silného nodulárního akné u dospělých a dětí od 12 let. Klindamycin je antibiotikum. Je určen k ničení bakterií v těle. Tretinoin je formou vitaminu A. Snižuje množství mazu produkovaného mazovými žlázami v kůži a urychluje obnovu kůže.

Více info »
Koupit nyní! Kč 732.81

Genericky Locoid

Hydrocortisone 0.127% 10g

Locoid je místně působící steroid. Omezuje innost látek, které v těle vyvolávají záněty. Locoid se používá k lé bě kožních zánětů způsobených mimo jiné i alergickými reakcemi, ekzémy nebo lupénkou.

Více info »
Koupit nyní! Kč 332.97

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.