Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

Zdraví Mužů

Genericky Priligy

Dapoxetine 30/60/90mg

Generický Priligy se používá k léčbě předčasné ejakulace.

Více info »
Koupit nyní! Kč 66.63

Genericky Cardura

Doxazosin 1/2/4mg

Generic Cardura is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.51

Genericky Emla

Lidocaine + Prilocaine 5g

Emla krém je lokální anestetikum (místně znecitlivující přípravek) s obsahem lidokainu a prilokainu. Ú inek je založen na blokování nervových signálů v těle. Emla krém se používá ke znecitlivění nepoškozené kůže nebo sliznice pohlavních orgánů. Emla se používá k přípravě na menší chirurgické výkony nebo povrchové výkony.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Flomax

Tamsulosin 0.2/0.4mg

Obecný Flomax se používá k léčbě zvětšení prostaty u mužů, stav nazývaný benigní hyperplazie prostaty nebo BPH. Není k použití u žen. Funguje uvolněním svalů v prostatě a krčku močového měchýře. To zlepšuje průtok moči a snižuje příznaky BPH.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.52

Genericky Minipress

Prazosin 1/2/5mg

Generic Minipress is used for treating high blood pressure and benign prostatic hyperplasia (BPH).

Více info »
Koupit nyní! Kč 17.27

Genericky Propecia

Finasteride 1mg

Generická Propecia se používá k léčbě určitých typů onemocnění vypadávání vlasů u mužů (androgennní alopecie). Používá se také k léčbě symptomů benigní prostatické hyperplazie (BPH) u mužů se zvětšenou prostatou.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Genericky Rogaine

Minoxidil 2% 60/5% 60/10% 60ml

Generic Rogaine dilates blood vessels in the scalp, which may improve hair follicle function and stimulate hair growth.

Více info »
Koupit nyní! Kč 962.38

Genericky Uroxatral

Alfuzosin 10mg

Generic UroXatral is an α1 receptor antagonist used to treat benign prostatic hyperplasia (BPH). It works by relaxing the muscles in the prostate and bladder neck, making it easier to urinate.

Více info »
Koupit nyní! Kč 48.12

Genericky Avodart

Dutasteride 0.5mg

Generic Avodart se užívá k léčbě přiznaků nezhoubného zbytnění prostaty (BHP) neboli zvětšení předstojné žlázy (prostaty) a snižuje riziko akutní retence moči a nutnosti chirurgické léčby prostaty.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Genericky Casodex

Bicalutamide 50mg

Generic Casodex is used for treating prostate cancer.This medicine is intended for use with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 124.63

Genericky Eulexin

Flutamide 250mg

Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.

Více info »
Koupit nyní! Kč 43.19

Genericky Hytrin

Terazosin 1/2/5mg

Generic Hytrin is used for treating high blood pressure and treating signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH).

Více info »
Koupit nyní! Kč 34.55

Genericky Premarin

Conjugated Estrogens 0.625mg

Obecný Premarin je používán k léčbě určitých syptomů menopauzy (horečky, vaginální suchosti, svědění). U některých pacientů se používá k prevenci osteoporózy (slábnutí kosti) po menopauze. Také se u některých pacientů používáje k léčbě nízké hladiny estrogenu, rakoviny prostaty nebo prsu.

Více info »
Koupit nyní! Kč 46.27

Genericky Proscar

Finasteride 5mg

Generický Proscar se používá k léčbě urinálních problémů způsobených zvětšenou žlázou prostaty (benigní prostatické hyperplazie, BPH). Používá se také ke snížení rizika potřeby chirurgického zákroku k léčbě BPH. Lze jej užívat společně s dalším lékem (doxazosin) ke snížení rizika zhoršování stavu BPH.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.21

Suhagra® Duralong

Lidocaine 20g

Suhagra Duralong® (sprej s obsahem lidokainu) blokuje nervové signály ve vašem těle a slouží k odstranění nepříjemností, jako jsou předčasná ejakulace nebo poruchy erekce, případně ke snížení bolestivosti nebo odstranění následků podráždění pokožky, vzniklých například jejím spálením od slunce, hmyzím štípnutím, alergickou reakcí na kontakt s rostlinami jako je jedovatec kořenující, škumpa jedovatá a další rostliny z čeledi ledvinovníkovitých, případně drobných poranění, škrábanců nebo popálenin.

Více info »
Koupit nyní! Kč 310.76

Vpxl

Vpxl 60 pills

VPXL je jeden z světa je `nejoblíbenějších přírodních řešení penisu zvětšovacích. VPXL je naprosto bezpečný směs rostlinných přípravků, které zvyšuje váš penis 1 - 4 palec na 4-6 měsíců. To dobře funguje na obou obřezaný a ne obřezaný penis.

Více info »
Koupit nyní! Kč 2072.84

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.