Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

E - Effexor, Effexor Xr, Efudex, Elavil, Eldepryl, Elocon, Emla, Enablex, Epivir, Eriacta

Genericky Effexor

Venlafaxine 37.5/75mg

Obecný Effexor se používá k léčbě velké depresivní poruchy, úzkosti a panické poruchy. To ovlivňuje látky v mozku, které se mohou stát nevyváženými a způsobit deprese.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.20

Genericky Effexor Xr

Venlafaxine 150/37.5/75mg

Generic Effexor Extended-Release is used for treating depression, panic disorder, generalized or social anxiety disorder.

Více info »
Koupit nyní! Kč 18.82

Genericky Efudex

Fluorouracil 1% 10g

Generický přípravek Efudex brání růstu kožních buněk. Fluorouracil umrtvuje nejrychleji rostoucí buňky, které vykazují abnormální vlastnosti. Přípravek Fluorouracil topical (na kůži) složí k léčbě rohovějících kožních výrůstků (aktinických nebo solárních keratóz). Fluorouracil topical lze použít i k léčbě povrchových karcinomů bazálních buněk.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Elavil

Amitriptyline 10/25/50/75mg

Generic Elavil is prescribed for the relief of symptoms of mental depression. It is a member of the group of drugs called tricyclic antidepressants.

Více info »
Koupit nyní! Kč 22.83

Genericky Eldepryl

Selegiline 5mg

Generic Eldepryl is used for treating Parkinson disease. This medicine is taken with levodopa-carbidopa medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 24.06

Genericky Elocon

Mometasone 0.1% 5g

Generic Elocon is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.

Více info »
Koupit nyní! Kč 333.19

Genericky Emla

Lidocaine + Prilocaine 5g

Emla krém je lokální anestetikum (místně znecitlivující přípravek) s obsahem lidokainu a prilokainu. Ú inek je založen na blokování nervových signálů v těle. Emla krém se používá ke znecitlivění nepoškozené kůže nebo sliznice pohlavních orgánů. Emla se používá k přípravě na menší chirurgické výkony nebo povrchové výkony.

Více info »
Koupit nyní! Kč 444.04

Genericky Enablex

Darifenacin 7.5/15mg

Generic Enablex reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. Generic Enablex is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, and incontinence (urine leakage).

Více info »
Koupit nyní! Kč 33.31

Genericky Epivir

Lamivudine 100/150mg

Generic Epivir is used for treating HIV infection in combination with other medicines.

Více info »
Koupit nyní! Kč 46.27

Eriacta®

Sildenafil Citrate 100mg

Eriacta® se používá k léčbě mužské impotence, onemocnění známého také jako poruchy erekce.

Více info »
Koupit nyní! Kč 41.95

Genericky Estrace

Estradiol 1/2mg

Obecný Estrace se používá k léčbě stavů způsobených menopauzou (např., návaly horka, vaginální svědění, pálení nebo suchost), léčení vulvy nebo vaginální atrofie, a prevenci osteoporózy (křehké kosti). Používá se také pro terapii náhrady estrogenu po selhání vaječníků a ke zmírnění příznaků rakoviny prsou.

Více info »
Koupit nyní! Kč 24.19

Genericky Eulexin

Flutamide 250mg

Generic Eulexin is an antiandrogen. It works in the body to prevent the actions of androgens (male hormones). It is used in the treatment of prostate cancer.

Více info »
Koupit nyní! Kč 43.19

Genericky Evista

Raloxifene 60mg

Generic Evista is used for treating and preventing osteoporosis (bone thinning) in women who are past menopause. It is also used to reduce the risk of invasive breast cancer in certain women who are past menopause.

Více info »
Koupit nyní! Kč 37.02

Genericky Exelon

Rivastigimine 1.5/3/4.5/6mg

Generic Exelon is used for treating mild to moderate dementia (eg, impairment of memory or judgement, abstract thinking, changes in personality) in patients with Alzheimer disease or Parkinson disease.

Více info »
Koupit nyní! Kč 24.68

Genericky Efavirenz

Efavirenz 200/500/600mg

Efavirenz is used for treating HIV infection in combination with other medicines. If this medicine is taken alone to treat HIV, it may stop working.

Více info »
Koupit nyní! Kč 74.04

Extra Super Avana®

Avanafil + Dapoxetine 200mg + 60mg

Extra Super Avana je inovační přípravek v oblasti mužského zdraví. Obsahuje 2 aktivní složky: 200 mg Avanafilu a 60 mg Dapoxetinu. Lék pomůže efektivně vyřešit problém impotence, navíc je velmi kvalitní a naprosto nezávadný pro celkové zdraví člověka.

Více info »
Koupit nyní! Kč 216.56

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.