Košík 0
0 položky
 Kč 0.00
K pokladně

Vyhledat podle písmene:

O - Ocuflox, Omnicef, Onglyza, Optivar, Ovol, Ovulation Test, Oxsoralen, Oxytrol

Genericky Ocuflox

Ofloxacin 0.3% 5ml

Generic Ocuflox is used for treating and preventing eye infections associated with conjunctivitis (pink eye) and corneal ulcers caused by certain bacteria in patients 1 year of age and older.

Více info »
Koupit nyní! Kč 155.49

Genericky Omnicef

Cefdinir 300mg

Generic Omnicef is a member of the family of antibiotics known as cephalosporins. It is used to treat many different types of mild to moderate infections.

Více info »
Koupit nyní! Kč 78.97

Genericky Onglyza

Saxagliptin 5mg

Generic Onglyza is an oral diabetes medicine that helps control blood sugar levels. It works by regulating the levels of insulin your body produces after eating. Generic Onglyza is for people with type 2 diabetes. It is sometimes used in combination with other diabetes medications, but is not for treating type 1 diabetes.

Více info »
Koupit nyní! Kč 71.39

Genericky Optivar

Azelastine 0.05% 5ml

Generic Optivar is used for treating itchy eyes caused by allergies.

Více info »
Koupit nyní! Kč 333.19

Genericky Ovol

Simethicone 15ml

Ovol podporuje slučování bublinek plynů nahromaděných v žaludku nebo střevech a usnadňuje následný odchod plynů. Ovol se používá ke zmírnění bolestivých příznaků nadýmání v žaludku a střevech. Ovol je určen k podávání batolatům, dětem i dospělým.

Více info »
Koupit nyní! Kč 199.69

Ovulation Test

ovulation test

Ovulační test je představen ovulačním proužkem Pregaplan – souprava ovulačního testu, který vám v jednom kroku umožní zkontrolovat zda máte ovulaci. Tento test je rychlá immunochromatografie pro detekci LH hormonu v moči. LH je luteinizační hormon, který napomáhá včasnému zjištění ovulace.

Více info »
Koupit nyní! Kč 66.42

Genericky Oxsoralen

Methoxsalen 10mg

Generic Oxsoralen is used to treat psoriasis, eczema and some cutaneous Lymphomas in conjunction with exposing the skin to sunlight.

Více info »
Koupit nyní! Kč 19.74

Genericky Oxytrol

Oxybutynin 2.5/5mg

Generic Oxytrol reduces muscle spasms of the bladder and urinary tract. It is used to treat symptoms of overactive bladder, such as frequent or urgent urination, incontinence (urine leakage) and increased nighttime urination.

Více info »
Koupit nyní! Kč 19.12

Speciální nabídky

Co jsou to generické léky?

Návštěvníci našich webových stránek se často ptají na generické léky. Do této sekce jsme vložili některé užitečné informace týkající se generických pilulek obecně a informace o jednotlivých lécích najdete potom v našem seznamu produktů.